Pola Nadziei to organizowana od 24 lat kampania zbierania funduszy na rzecz opieki dla osób terminalnie chorych. W naszej szkole akcja odbędzie się podczas zebrań z rodzicami w dniu 13 września od godz. 17.00. W ramach akcji sprzedawane będą cebulki żonkili jako "cegiełki" (1 cebulka = 2 zł). Zebrane w ten sposób pieniądze …

czytaj dalej Pola Nadziei

Nasza szkoła co roku 8 września bierze udział w uroczystościach przy Pomniku Barykady Września 1939 roku. To już 72 rocznica próby zdobycia Warszawy z marszu przez niemieckie oddziały 4. Dywizji Pancernej Wehrmachtu, której czoło stawili obrońcy stolicy.

1 września 2021 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole "mamy" klasę artystyczno-teatralną. Zajęcia teatralne prowadzone będą w piątki po lekcjach dla wszystkich uczniów naszej placówki (szczegółowe informacje znajdziecie na tablicy ogłoszeń SU).

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2020 odbędzie się w hali sportowej w reżimie sanitarnym (prosimy pamiętać o maseczkach) według następującego planu:

  • KLASY TRZECIE (po gimnazjum i podstawówce) godz. 9:00
  • KLASY PIERWSZE i DRUGIE godz. 10:00

Po uroczystości udajemy się z wychowawcami do wyznaczonych sal (informacje będą podane podczas uroczystości).

LXIX Liceum

LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944
Wszystkie prawa zastrzeżone

Deklaracja dostępności

Jak do nas trafić