Dyrektor: Jaroszek Anna

Wicedyrektor: Ulikowska Zyta, Tomczyk Dorota

Język polski:

  • Kędzierska Natalia- wychowawca klasy I A
  • Malicka Monika
  • Oneksiak Urszula- wychowawca klasy II E
  • Pietrewicz Ewelina- wychowawca klasy IV A
  • Rewera- Malec Katarzyna
  • Rutkowska Agnieszka-wychowawca klasy I G
  • Tomczyk Dorota
  • Zdziarska Sylwia- wychowawca klasy I B

Język angielski:

  • Broniszewska Agata
  • Chwiećko Paulina- wychowawca klasy I D
  • Gajek Krzysztof- wychowawca klasy III D
  • Halter Monika
  • Kubala Sylwia- wychowawca klasy II C
  • Mikołajczyk Aneta

Język niemiecki:

  • Owczarek Joanna- wychowawca klasy I F
  • Sobieszek Agata- wychowawca klasy IV E

Język rosyjski:

  • Roszkowska Ilona

Biologia:

  • Ulikowska Zyta
  • Czaja Małgorzata
  • Lechańska Marzena- wychowawca klasy IV B

Biologia z elementami j. angielskiego:

  • Kubala Sylwia

Chemia:

  • Bonisławska Katarzyna
  • Grodzka Natalia
  • Kotarska-Pogorzelska Ewa
  • Papis Paulina
  • Przybyszewski Paweł

Etyka:

  • Hrehorowicz Artur

EDB:

  • Balas Kamila

Geografia:

  • Szydłowska Agata- wychowawca klasy II B
  • Anna Tarafi

Filozofia:

  • Hrehorowicz Artur

Fizyka:

  • Jaroszek Anna
  • Piętak Barbara- wychowawca klasy II D

Historia:

  • Bogusz Danuta
  • Łukomski Mirosław
  • Rudecki Jarosław- wychowawca klasy III C
  • Rutkowska Agnieszka
  • Stawarz Urszula- wychowawca klasy III A

Informatyka:

  • Łusiak Andrzej
  • Skrzecz Anna

Matematyka:

  • Grębska Aleksandra- wychowawca klasy II F
  • Piętak Barbara- wychowawca klasy II D
  • Przybyszewski Paweł- wychowawca klasy I E
  • Wójcik Joanna- wychowawca klasy IV F

Logopeda:

  • Malicka Monika
  • Sitek Agnieszka

Zajęcia z uczniem przybywającym z zagranicy:

  • Malicka Monika
  • Tomczyk Dorota
  • Zdziarska Sylwia

Podstawy przedsiębiorczości

  • Łusiak Andrzej
  • Rudecki Jarosław
  • Wawrzos Krzysztof- wychowawca klasy III B

Religia:

  • Małecka Mariola
  • ks. Sawiak Zbigniew

WOS:

  • Bogusz Danuta
  • Hrehorowicz Artur
  • Rudecki Jarosław

Historia i teraźniejszość:

  • Rudecki Jarosław

WDŻ:

  • Bogusz Danuta

Wychowanie fizyczne:

  • Berliński Mariusz- wychowawca klasy IV C
  • Bliszczyk Robert
  • Gajda Piotr
  • Mosór Paweł- wychowawca klasy IV G
  • Szewczuk Izabella
  • Wawrzos Krzysztof

Zajęcia teatralne:

  • Sitek Agnieszka

Edukacja medialna:

  • Łusiak Andrzej

Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia:

  • Clarke Renata- wychowawca klasy I C
  • Górska-Średnicka Izabela
  • Kocielnik Bernarda
  • Małecka Mariola
  • Piasecka Karolina- wychowawca klasy IV D
  • Seredyńska Grażyna
  • Strzyżewska-Tomczuk Katarzyna
  • Szymańska-Kuszyńska Magdalena- wychowawca klasy II A
  • Szymborska Marzanna

Psycholog szkolny:

  • Studniarska Paulina

Pedagog szkolny:

  • Szymborska Marzanna

Terapia Biofeedback:

  • Szymańska-Kuszyńska Magdalena

Nauczyciel bibliotekarz:

  • Angielska-Jędrzejczyk Magdalena
  • Piłka Barbara